Contact

Neem contact met ons op

Stuur een bericht

 

Naam (verplicht)

Voornaam (verplicht)

Je e-mail (verplicht)

Telefoonnummer / Gsm

Bericht


Contactpersoon

Koen Verschuere

Industriële HVAC automatisatie & GBS (GebouwBeheerSysteem)
+32 (0)475 90 88 62
koen.verschuere@fixsus.be

Facturatie

FixSus BVBA
t.a.v. Els Verween
Riemesteenweg 107
B 9940 Ertvelde

BTW: BE0810.913.961
ING 363-0502646-32
IBAN: BE90 3630 5026 4632

Kantoor

FixSus BVBA

Holstraat 17
B 9940 Ertvelde

Verzending

FixSus BVBA
t.a.v Koen Verschuere
Holstraat 17
B 9940 Ertvelde

Het FixSus-team

Koen Verschuere
Koen Verschuere
General Manager
T: +32 (0)9 393 46 01 koen.verschuere@fixsus.be
Els Verween
Els Verween
General Manager
T: +32 (0)9 393 46 01 els.verween@fixsus.be
Wim De Vriendt
Wim De Vriendt
IT Manager & Associate
wim.de.vriendt@fixsus.be
Michael De Saedeleir
Michael De Saedeleir
Project Engineer
michael.de.saedeleir@fixsus.be
Maxime Hellebuyck
Maxime Hellebuyck
Software Engineer
maxime.hellebuyck@fixsus.be
Laurenz Lanckman
Laurenz Lanckman
System Integrator
laurenz.lanckman@fixsus.be
Henri Schollier
Henri Schollier
Software Engineer
henri.schollier@fixsus.be
Kim Loenders
Kim Loenders
Project Engineer
kim.loenders@fixsus.be
Anton Heyndrickx
Anton Heyndrickx
Software Engineer
anton.heyndrickx@fixsus.be
Jelle Van Winghem
Jelle Van Winghem
First Line Support
T: +32 (0)9 393 46 08 jelle.van.winghem@fixsus.be
Tom De Backer
Tom De Backer
Commercial Manager
tom.de.backer@fixsus.be
Laurens Stragier
Laurens Stragier
Project Engineer
laurens.stragier@fixsus.be